Infrared

Të fundit

“Ka qenë shumë e turpshme”, nëna e Beyonce rrëfen për fëmijërinë e këngëtares

Nëna e Beyonce, Tina Knowles, ndau së fundmi disa informacione për yllin e pop-it të cilat nuk i kemi ditur…

Celine Dion “gati kishte vdekur” nga sëmundja nga e cila vuan

Celine Dion “gati kishte vdekur” gjatë betejës me sindromën Stiff Person. Këngëtarja 55-vjeçare, e cila ishte diagnostikuar në vjeshtën e…

Chris Hemswoth bëhet me yll në bulevardin e famës në Hollywood

Aktori, Chris Hemsworth, të enjten, është bërë me yll në bulevardin e famës në Hollywood   Në ceremoninë e pranimit…

P.Diddy paditet për herë të shtatë brenda gjashtë muajsh

Reperi P.Diddy, emri i vërtetë i të cilit është Sean Diddy Combs, është paditur për të shtatën herë me radhë…

Lionel Richie: Paris Hilton dhe Nicole Richie nuk kanë ndryshuar fare si para 20 vjetësh

Ylli i Hollywoodit, Lionel Richie, ka thënë se bija e tij, artistja Nicole Richie, dhe mikja e saj, ylli Paris…

Elita 5 solli këngën e re

Rok grupi i mirënjohur shqiptar Elita 5 ka publikuar këngën më të re. “Natën e mirë” titullohet kënga e grupit…

Filmi i ri i Brad Pitt cilësohet si një nga më të shtrenjtët e të gjitha kohërave

Filmi i ri i Brad Pitt është shpallur zyrtarisht si një nga më të shtrenjtët e të gjitha kohërave, pasi…

Eva Longoria me një fustan që theksoi kthesat e saj madhështore

Mbrëmja e sotme në Kanë është rezervuar për premierën e filmit “Kinds of Kindness” ku marrin pjesë shumë të ftuar…

Paul Mccartney, muzikanti i parë miliarder i Britanisë

Paul McCartney është bërë muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar. Pasuria e tij arriti në vlerë 1 miliardë…

Cameron Diaz rikthehet në një film aksion

Imazhet e para të komedisë së ardhshme të Netflix ‘Back In Action’ janë publikuar nga shërbimi së bashku me datën…

Përzgjedhja e redaktorit

Parlament dydhomësh, Federalizim… Këto janë organizimet politike të cilët i shqyrton BDI dhe Fronti Europian

BDI po mendon për një organizim të ri shtetëror, konkretisht…

LAJMI I FUNDIT: Gjykata refuzon 6 ankesa, Frontit Europian i rrezikohen dy deputetë

Në 5 vendvotime në Zonën 5 zgjedhore dhe në 1…