Infrared

Të fundit

Naomi Campbell shkëlqeu në Kanë me një fustan që e veshi për herë të parë në vitin 1996

Modelja legjendare mori pjesë në premierën e filmit Furiosa: A Mad Max Saga dhe për këtë rast i mahniti të…

Interneti është fiksuar me Gigi & Bradley, por pse?

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid janë parë në koncertin e fundit të Taylor Swift në Paris. Ata u fotografuan të…

Marramendëse, kjo është pasuria e Dua Lipës

Tashmë dihet se Dua Lipa është këngëtare dhe kompozitore me origjinë shqiptare, e cila ka pushtuar botën me muzikën e…

Sara Hoxha nis projektin e ri kinematografik

Sara Hoxha është kthyer në një personazh mediatik. Ndarja nga Ledri Vula e ka vënë në qendër të mediave, mirëpo…

Edhe një person ndalohet nga sigurimi para shtëpisë së Draket

Të shtunën, jashtë shtëpisë së këngëtarit të mirënjohur, Drake, është rrëzuar për tokë nga sigurimi edhe një person i dyshuar.…

Transmetimet muzikore të Kendrick Lamar rriten me 50%, pasi Drake ka rënë masivisht për shkak këngëve ‘diss’

Këngët ‘diss’ nga Kendrick Lamar dhe Drake ndaj njëri-tjetrit ka ndikuar në transmetimet e tyre muzikore. Muzika e Kendrick Lamar…

Zvicra e fiton Eurovisionin 2024

Zvicra e ka fituar Festivalin e Këngës Eurovision 2024 të shtunën në Malmo të Suedisë, duke e lënë mbrapa Kroacinë,…

Albumi i ri i Dua Lipës thyen rekorde në Britani

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po korr suksese me albumin e ri “Radical Optimsm”, duke shënuar javën debutuese më të suksesshme…

Hailey dhe Justin Bieber po presin fëmijë

Modelja e mirënjohur Hailey Bieber, po pret fëmijë me burrin e saj, këngëtarin me famë botërore, Justin Bieber. Lajmin e…

‘Beef-i’ me Kendrick Lammar, të shtëna me armë zjarri në shtëpinë e Drake

Policia e Torntos ka thënë se një roje sigurie u qëllua gjatë natës jashtë shtëpisë së reperit kanadez, Drake. Sipas…

Përzgjedhja e redaktorit

Parlament dydhomësh, Federalizim… Këto janë organizimet politike të cilët i shqyrton BDI dhe Fronti Europian

BDI po mendon për një organizim të ri shtetëror, konkretisht…

LAJMI I FUNDIT: Gjykata refuzon 6 ankesa, Frontit Europian i rrezikohen dy deputetë

Në 5 vendvotime në Zonën 5 zgjedhore dhe në 1…