Infrared

Të fundit

Einxhel Shkira i zë vendin Arbër Hajdarit?

E ftuara  në “Cherry on Top” ishte moderatorja Einxhel Shkira, e cila foli për jetën e saj pas një shkëputje…

Madonna mbajti një koncert falas në Rio para 1.6 milionë njerëzve

Plazhi Copacabana u shndërrua në një pistë të madhe vallëzimi të shtunën me më shumë se një milion e gjysmë…

Aktori i njohur është parë gjatë një shëtitjeje romantike me të dashurën e tij, me të cilën prej dy vitesh fshihet me sukses nga fotografët

Aktori i Hollivudit, Brad Pitt (60), përpiqet të mos ekspozojë jetën e tij private pas divorcit nga Angelina Jolie në…

Dua Lipa: Rrugëtimi në muzikë s’ka qenë ‘fushë me lule’

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, në një intervistë së fundmi për ‘Apple Music 1’ ka thënë se rrugëtimi i saj në…

Brad Pitt zbuloi tre filmat që nuk donte të bënte: E urreja të punoja në ta

Brad Pitt ka zbuluar se në cilët filma e urrente të punonte edhe pse përfunduan të shkëlqyera. Aktori hollivudian nuk…

Kim Kardashian zbulon kërkesën e pazakontë që bën para se të pijë kafen

Kim Kardashian është shumë ekstra në dëshirat e saj dhe së fundmi ka zbuluar një kërkesë të saj relativisht të…

Snoop Dogg e ka shtuar Kidën në listën e ndjekësve të tij në Instagram

Snoop Dogg e ka shtuar Kidën në listën e ndjekësve të tij në Instagram. Megjithatë, Kida nuk është artistja shqiptare…

Kim Kardashian: U përpoq të fshihej, por paparacët e kapën

Kim Kardashian njihet në mbarë botën për flokët e saj të veçantë dhe ngjyrën e zezë të flokëve. Megjithatë, Kim…

Shakira thotë se ende beson në dashuri

Shakira beson se monogamia është një utopi. Këngëtarja kolumbiane 47-vjeçare mendon kështu edhe pas ndarjes nga futbollisti, Gerard Pique në…

“Nuk kanë pasur kurrë vajzë të bukur nga Kosova”, kjo video e Rita Orës po bën xhiron në internet

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar një video në TikTok, e cila është bërë virale në rrjetet…

Përzgjedhja e redaktorit

Parlament dydhomësh, Federalizim… Këto janë organizimet politike të cilët i shqyrton BDI dhe Fronti Europian

BDI po mendon për një organizim të ri shtetëror, konkretisht…

LAJMI I FUNDIT: Gjykata refuzon 6 ankesa, Frontit Europian i rrezikohen dy deputetë

Në 5 vendvotime në Zonën 5 zgjedhore dhe në 1…