Infrared

Të fundit

Padit kirurgun, ja çfarë i bëri të pasmeve të saj (FOTO +16)

Sabrina Sabrok është një emër i njohur në Meksikë. Ajo është një modele, personazh televiziv dhe aktore e filmave për…

DiCaprio ha në restorantin e të pastrehëve (FOTO)

Leonardo DiCaprio përshëndeti fansat që nuk i mbante vendi nga ngazëllimi dhe nënshkroi autografe në Edinburg të Skocisë, ku vizitoi…

Nuk përmbahet Rita, publikon foto pas aktit seksual (FOTO)

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora po vazhdon të provokojë fansat e saj në rrjetet sociale. Ajo në…

Chloe mrekullon Greqinë (FOTO)

Ka zëvendësuar Cameron Diaz në disa skena filmi ku duket vetëm trupi dhe Chloe Goodman ka treguar se ka një…

“Urime 28 nëntorin” (FOTO)

Megjithëse edhe 11 ditë ka kohë për festën e 28 nëntorit, kjo nuk e pengon aktorin që t’i uroj shqiptarët.…

Dua Lipa këngë me Sean Paul

Dua Lipa së shpejti me një bashkëpunim. Këngëtarja e njohur ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video…

Gigi nudo për “Allure” (FOTO)

Modelja bukuroshe Gigi Hadid është zhveshur thuajse plotësisht për revistën “Allure”. Modelja 21-vjeçare shihet teksa pozon e zhveshur në kurrizin…

J. Lo mposht Eva Mendesin

Në një anketë të zhvilluar ditë më parë nga revistat e Amerikës Latine, lexuesit e këtyre revistave kanë votuar se…

Fotot të nxehta të Kimit në bikini (Foto)

Edhe pse pati një vit jo të mirë, ajo gjithmonë duket bukur. Para dhe pas lindjes së dy fëmijëve të…

Armina “pushton” mediat turke (FOTO)

Nuk ka shumë kohë që bukuroshja shqiptare Armina Mevlani ishte pjesë e ‘Turkish Fashion Week’, spektakël ky që i hapi…

Përzgjedhja e redaktorit

Parlament dydhomësh, Federalizim… Këto janë organizimet politike të cilët i shqyrton BDI dhe Fronti Europian

BDI po mendon për një organizim të ri shtetëror, konkretisht…

LAJMI I FUNDIT: Gjykata refuzon 6 ankesa, Frontit Europian i rrezikohen dy deputetë

Në 5 vendvotime në Zonën 5 zgjedhore dhe në 1…