Infrared

Të fundit

Impiazzi topless bën fotosintezën (FOTO)

Jess Impiazzi është fotografuar duke shijuar banjo dielli topless gjatë udhëtimit të saj në Australi. Bukuroshja 27 vjeçarja ka shfaqur…

Mashkulli më seksi në botë për vitin 2016

Çfarëdo që Dwayne ‘The Rock’ Johnson të jetë duke gatuar këto ditë, po i del mirë. Mundësi, i kthyer në…

Thjesht perfekte! 42-vjeçarja Pippen çmend plazhin Miami

Ajo sapo është ndarë nga bashkëshorti i saj prej 20 vitesh, Scottie Pippen. Pavarësisht kësaj, Larsa Pippen ka qëndruar larg…

Mjaft me barsoleta për biondet (FOTO)

Duket se modelja e bukur britanike, Danica Thrall, është ngopur me barsoletat e shumta fyese që shkojnë në llogari të…

Cima kujton Lecin, i emocionuar e viziton te varri

Humoristi i mirënjohur shqiptar, Rasim Thaçi i njohur si “Cima” ka vizituar varrin e ish-humoristit, Ibrahim Krajkova - Leci, një…

Këngëtarja rrëzohet pa ndjenja në skenë (VIDEO)

BBC ndaloi transmetimin e imazheve dramatike të rrëzimit në skenë të Beverley Knight pasi i ranë të fikët, gjatë një…

Foto intime të zv.ministres 24-vjeçare (FOTO)

Rrugëtimi i Ukrainës drejt integrimit në BE ka marrë një kthesë të re sot pas publikimit të disa fotove intime…

Princesha arabe që po mahnitë gjithë (FOTO)

Ameerah Al Taweel është një princeshë 33-vjeçe e Arabisë Saudite e cila i ka inspiruar të gjithë me dëshirën e…

Ja si i përgjigjet ofendimeve Bleona (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti ka qenë temë e mediave së fundmi për shkak të një mesazhi privat të cilin ia adresoi…

Nora përvëluese me të zeza (FOTO)

Si duket rrjeti social Instagram është bërë një platformë ideale për artistet e showbizit për të promovuar e ekspozuar veten…

Përzgjedhja e redaktorit

Parlament dydhomësh, Federalizim… Këto janë organizimet politike të cilët i shqyrton BDI dhe Fronti Europian

BDI po mendon për një organizim të ri shtetëror, konkretisht…

LAJMI I FUNDIT: Gjykata refuzon 6 ankesa, Frontit Europian i rrezikohen dy deputetë

Në 5 vendvotime në Zonën 5 zgjedhore dhe në 1…