Rajon

Të fundit

Shfrytëzonte të miturat si prostituta, 37-vjeçari nga Durrësi që jetonte mes luksit

Me ora, aksesorë, dhe veshje të shtrenjta. Ky është 37-vjeçari i arrestuar sot në Durrës, nën akuzën se shfrytëzonte 3

Pamje nga arrestimi i Haradinajt në aeroport (VIDEO)

Dje pasdite, policia franceze, në aeroportin e Bazelit, ka arrestuar liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe ish-kryeministrin e

Avokati Koci pret lirimin e Haradinajt

Ramush Haradinaj sot pritet të merret në pyetje nga autoritete franceze të drejtësisë. Avokati i tij Arianit Koci beson që

Prostitutat serbe ulin çmimet, zbritja vlen edhe në Kosovë!

​Mediat serbe raportojnë se vajzat serbe, më së shumti nga Nishi e kanë ulur çmimin e shërbimeve të seksit në

Rama: Ndalimi i Haradinajt, një absurditet!

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si një absurditet ndalimin e Ramush Haradinajt në Francë. “Ndalimi i Haradinajt, një absurditet!

Vuçiq: Do të kërkojmë nga Franca ekstradimin e Haradinajt

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha të enjten se Serbia do të kërkojë esktradimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinajt,

Serbia deponon akuza shtesë ndaj Haradinajt – nuk pret ekstradimin e tij

Prokuroria për Krime të Luftës në Serbi ka njoftuar se ka mbledhur prova shtesë në funksion të plotësimit të akuzave

Thaçi: Arrestimi i Haradinajt është i papranueshëm

Pas arrestimit të Ramush Haradinajt nga autoritetet franceze, ka reaguar edhe presidenti i Kosovës Hashim Thaçi.Ai nëpërmjet një postimi në

Presidentja e Speciales nis punën pas dy javësh

Ekaterina Trendafilova, presidente e Dhomave të Veçanta të Gjykatës Speciale, edhe zyrtarisht nis punën nga mesi i janarit të këtij

Daçiq viziton Izraelin dhe Palestinën

Shefi i diplomacisë serbe dhe njëkohësisht nënkryetar i Qeverisë së Serbisë Ivica Daçiq, nga 5 –7 janar vizon Izraelin dhe

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një