Fotogaleri

Të fundit

Fotografi që të ngrohin zemrën

“Vogëlushët dhe qentë e tyre të mëdhenj” është një projekt fotografik shumë i bukur i Andi Seliverstof, që fokusohet në

Turku 83 vjeç bëhet hit në internet për shkak të stilit të tij (FOTO)

Mendoni se keni stil? Epo nuk e keni njohur ende Alinë. Ai mund të jetë 86 vjeç por është një

Edhe sa jetë të tjera duhen sakrifikuar… (FOTO)

Aktivistët për të drejtat e kafshëve në Spanjë u zhveshën nudo dhe u mbuluan me bojë të kuqe, si pjesë

Si ta organizoni më mirë hapësirën e banimit, ja disa ide kreative (FOTO)

Shumë persona e kanë të pamundur ta organizojnë jetesën e tyre në hapësirën e ngushtë ku jetojnë. Por, jo gjithçka

Britma e Halebit përmes 8 fotografive (FOTO)

Siria është vendi ku një qytet i bukur historik siç është Halebi, u shndërrua në pluhur e hi nga Rusia

Fotot më mbresëlënëse dhe prekëse të vitit 2016

Koleksioni i fotove është marrë nga agjencia “France Presse”. Një koleksionim i fotove më të rëndësishme të këtij viti që

Çfarë misteri fshehin këpucët e vendosura mbi Danub? (FOTO)

Memoriali i vendosur në brigjet e Danubit në Budapest është me të vërtetë prekës. Ka shumë njerëz që përgjatë shekujve

Ja ku prodhohen bredhat për festat e fundvitit! (FOTO)

Bredhat dhe zbukurimet me ngjyra të ndezura janë në mbarë botën për festat e fundvitit, por më thelbësore, janë pjesë

Njihuni me “shtëpitë e UFO-ve”, ndërtesat e pazakonta në Tajvan (FOTO)

Shtëpitë Sanzhi UFO të njohura ndryshe si Sanzhi Pod City ishin një grup ndërtesash në qarkun Sanshi, në qytetin New

Ngjyra e re e flokëve që ka pushtuar tërë botën! (FOTO)

Flokët ngjyrë të hirtë apo të thinjura janë trendi më i madh këtë vit, ndërkaq, sipas të gjitha gjasave, do

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një