Fotogaleri

Të fundit

Në Kanada gazetaret dalin totalisht nudo (FOTO)

Një grup gazetaresh kanë vendosur që të dalin totalisht nudo dhe të prezantojnë edicionet e lajmeve, emisionet si dhe raportojnë

Pasanikët turq nuk e ndiejnë situatën politike (FOTO)

Pushime, makina luksi dhe shampanjë. Të rinjtë pasanikë turq shijojnë në maksimum jetën e tyre. Fotot e mëposhtme janë publikuar

Gara e babagjyshëve (FOTO)

  Santa Klausët pushtuan botën. Në Greqi e Angli vrapuan, në Zvicër parakaluan me Vespa, në Shtetet e Bashkuara skijuan,

Hitleri në dasmën e baxhanakut që e ekzekutoi pas një viti (FOTO)

Një foto më herët e paparë më parë është shfaqur ku shihet Adolf Hitler duke festuar martesën e baxhanakut të

Fuqia e së zezës (FOTO)

Ngjyra e zezë njihet si ngjyra më e dashur e modës. Sipas njerëzve të modës, ajo do të qëndrojë në

Tigrat siberianë sherr për një femër (FOTO)

Dy tigra siberianë që janë në rrezik zhdukjeje janë fotografuar duke u zënë për një femër. Fotografi Ingo Gerlach ishte

Festimet e Krishtlindjes, të dehur e të zhveshur nëpër rrugë (FOTO)

Është vetëm fundjava e parë e muajit dhjetor dhe të rinjtë britanikë e kanë përdorur atë si justifikim për të

Janë krejtësisht të huaj, por duken si binjakë (FOTO/VIDEO)

Me bluzat e tyre të njëjta, mjekrën dhe syzet, mund të mendoni se këta njerëz janë binjakë. Por në fakt

Rruga që zhduket në det dy herë në ditë (FOTO)

“Passage du Gois” është një rrugë që lidh Gulf of Burnёf me ishullin e Noirmoutier, në Francë. Për shkak të

Rrugica e puthjeve që sjell lumturi për çiftet

Qyteti meksikan  Guanajuato është  i njohur për rrugët e tij piktoreske, por veçanërisht për “El Callejón del Beso” (Rrugica e

Përzgjedhja e redaktorit

MATEMATIKAT ZGJEDHORE: Çfarë po ndodh me Frontin Evropian?

Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, në një deklaratë para pak

PANDEMI E PACIENTËVE ME KANCER: Pak ilaçe e shumë pacientë!

Mesatarisht, në Maqedoninë e Veriut, në periudhën 2012-2021 ka 6.908