Fotogaleri

Të fundit

Kanada, një grua me hixhab lexon lajmet (FOTO)

Ginella Massa e lindur në Panama, të premten u bë gruaja e parë kanadeze me hixhab që do të lexojë

Zhvishet Marina, vajza e Eli Farës (FOTO)

Marina Fara e cila tashmë është bërë më VIP se e ëma e saj, këngëtarja e mirënjohur Eli Fara, kjo

Një hotel me 7 yje hap dyert në Shangai (FOTO)

Pas tri vitesh punë, Kina ka përuruar zyrtarisht hotelin e saj të parë ekstra-luksoz me 7 yje. “Wanda Reign on

Kështu dukej Shpendi kur i kishte 18 vjet (FOTO)

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, është kthyer në retrospektive përmes një fotografie të realizuar para 20 vjetëve, në vitin 1996.

Dy trimat e partisë shijojnë marrjen e pushtetit

Një ditë më parë u festua 72 vjetori i çlirimit të Tiranës, ndërsa Ilir Meta dhe Erion Veliaj nderuar kujtimin

Asnjë veshje në trup, por vetëm piktura (FOTO)

Jemi në nëntor, por këta modele lakuriq duket se nuk e ndjejnë të ftohtin e dimrit. Nuk kanë veshur asgjë,

Shfaqet sërish Fatos dhe Xhoana Nano, shikoni sa ka ndryshuar çifti! (FOTO)

Që në çastin që është shkëputur nga jeta politike e vendit daljet të publik të ish-kryeministrit Fatos Nano kanë qenë

Ku janë të famshmit, është edhe ai (Foto)

Me rreth 66 mijë ndjekës në Instagram, belgu ka postuar foto me çdo personazh të njohur në jetën reale, por

Të kesh shok të ngushtë një ari 680 kg të rëndë! (FOTO)

Amerikani Jim Kowalczik, e ka një mik ari, prej 680 kilogramëve. Këtë e mbanë në stacionin e pranimit të shtazëve

“DANI”, një nga fiset më të izoluara në botë (FOTO)

Thellë në malësitë e Indonezisë , jeton një nga fiset më të izoluara në botë. Ata nuk dinë se çfarë

Përzgjedhja e redaktorit

MATEMATIKAT ZGJEDHORE: Çfarë po ndodh me Frontin Evropian?

Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, në një deklaratë para pak

PANDEMI E PACIENTËVE ME KANCER: Pak ilaçe e shumë pacientë!

Mesatarisht, në Maqedoninë e Veriut, në periudhën 2012-2021 ka 6.908