Infrared

Të fundit

Historia e falsifikimit, Luiz Ejlli rrezikon deri në 4 vite burg: Ja kur gjykata do të japë vendimin për këngëtarin

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, ende nuk i ka mbyllur problemet me drejtësinë. Gjykata e Fierit më

Rihanna shtatzënë për herë të tretë?

Fansat e Rihanna-s mendojnë se ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të bëhen prindër sërish. Rihanna dhe

Si përfundim, ja cila është lidhja e Ilnisës me Dritëro Agollin

Mund të kesh lexuar vërdallë se Ilnisa është mbesa e Dritëro Agollit dhe është thënë shpeshherë se gazetarja e ka

Vëllai i Ilnisës tregon mesazhin e fshehtë që i dha asaj brenda “BBV3”

Banorët e BBV3 u gjendën para disa ditësh para një sfide ku nuk duhet të reagonin ndaj ngacmimeve që do

Beyonce me grant prej 500 mijë dollarësh në vit për shkollat e sallonet e bukurisë

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce, po dëshiron të ndihmojë sallonet e shkollat e bukurisë duke ju dhënë fonde prej 500

“Përdorte patentën time”, Romeo tregon sekretet e Donaldit

Gjatë një bisede me banorët, Romeo ka treguar benefitet e të qenit binjakë. Ai tregon se Donaldi shumicën e rasteve

Rihanna pritet ta publikojë albumin e nëntë

Rihanna i është rikthyer punës, sipas bashkëshortit të saj, Asap Rocky. Në Paris, reperi është pyetur nga fansat e Rihannës

BesI lë pas ndarjen me Xhensilën, ja vendimi që ka marrë

Bes Kallaku nuk është në ditët e tij më të mira. Prej disa javësh, lajmi i ndarjes nga Xhensila ka

Fansat të indinjuar me Adele, reagojnë ashpër në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur Adele është goditur nga një reagim i ashpër i fansave të cilët përballen me shifra mbi 1000

Priscilla Presley has në probleme me ligjin – për çfarë po akuzohet ajo?

Priscilla Presley është paditur nga një biznesmene e quajtur Brigitte Kruse, e cila tha se puna e saj për yllin

Përzgjedhja e redaktorit

MATEMATIKAT ZGJEDHORE: Çfarë po ndodh me Frontin Evropian?

Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, në një deklaratë para pak

PANDEMI E PACIENTËVE ME KANCER: Pak ilaçe e shumë pacientë!

Mesatarisht, në Maqedoninë e Veriut, në periudhën 2012-2021 ka 6.908