Infrared

Të fundit

Një vallëzim sensual me Ailen Bechara (FOTO)

Ailen Bechara është një modele dhe balerinë e famshme në Argjentinë dhe kohët e fundit duket se është përfshirë edhe

Ngacmimet seksuale, denoncon edhe Jennifer Lopez

Valës së denoncimeve për "molestime" i është shtuar edhe Jennifer Lopez. Aktorja dhe kërcimtarja amerikane ka treguar në një intervistë

Kelly Brook na mëson se si shtrydhet pjepri (FOTO)

Ndodhet në Tajlandë me pushime aktualisht dhe ka postuar në Instagram një mori fotosh provokuese. Por, imazhet e fundit të

E përkushtuar ndaj fëmijëve të saj të adoptuar

Në një intervistë për revistën italiane “Chi”, Sharon Stone tregon se edhe pse fati nuk e deshi që ajo të

Gjermania i vë përballë Rita Orën dhe Dua Lipën

Janë shqiptare dhe mjaft të famshme në skenat muzikore ndërkombëtare. Por duket se midis tyre ka një armiqësi të hershme.

Ledri tregon çfarë çmendurish kanë bërë fanset për të

Këngëtari kosovar, Ledri Vula, ka rrëfyer detaje nga jeta e tij personale por edhe profesionale. Ledri është padyshim një ndër

Kanita vjen me “They said” (VIDEO)

Këngëtarja nga Shkupi, Kanita Suma ka sjellë këngën e saj më të re. Kënga që mban titullin “They Said” është

Shuhet në moshën 91-vjeçare ikona e modës Givenchy

Ikona franceze e modës, Hybert de Givenchy ka ndërruar jetë në moshën 91-vjeçare. Stilisti aristokrat është një prej emrave më

Lucia, tifozja e “nxehtë” e  sllovakëve (FOTO)

Modelja e njohur sllovake, Lucia Javorcekova ka realizuar një set fotografik shumë ‘të nxehtë’, të cilin e ka postuar në

MARILYN MONROE. Legjendë dhe frymëzim

Mes sexappeal-it dhe mjeshtrisë së aktrimit “Arsyet për suksesin e jashtëzakonshëm të Monroe-së kanë të bëjnë në radhë të parë

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon