Infrared

Të fundit

Vildane Zeneli nuk fsheh asgjë (FOTO)

Modelja e famshme, Vildane Zeneli shquhet për pozat e saj provokative. Si gjoksi ashtu edhe të pasmet e saj janë

Padit kirurgun, ja çfarë i bëri të pasmeve të saj (FOTO +16)

Sabrina Sabrok është një emër i njohur në Meksikë. Ajo është një modele, personazh televiziv dhe aktore e filmave për

DiCaprio ha në restorantin e të pastrehëve (FOTO)

Leonardo DiCaprio përshëndeti fansat që nuk i mbante vendi nga ngazëllimi dhe nënshkroi autografe në Edinburg të Skocisë, ku vizitoi

Nuk përmbahet Rita, publikon foto pas aktit seksual (FOTO)

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora po vazhdon të provokojë fansat e saj në rrjetet sociale. Ajo në

Chloe mrekullon Greqinë (FOTO)

Ka zëvendësuar Cameron Diaz në disa skena filmi ku duket vetëm trupi dhe Chloe Goodman ka treguar se ka një

“Urime 28 nëntorin” (FOTO)

Megjithëse edhe 11 ditë ka kohë për festën e 28 nëntorit, kjo nuk e pengon aktorin që t’i uroj shqiptarët.

Dua Lipa këngë me Sean Paul

Dua Lipa së shpejti me një bashkëpunim. Këngëtarja e njohur ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video

Gigi nudo për “Allure” (FOTO)

Modelja bukuroshe Gigi Hadid është zhveshur thuajse plotësisht për revistën “Allure”. Modelja 21-vjeçare shihet teksa pozon e zhveshur në kurrizin

J. Lo mposht Eva Mendesin

Në një anketë të zhvilluar ditë më parë nga revistat e Amerikës Latine, lexuesit e këtyre revistave kanë votuar se

Fotot të nxehta të Kimit në bikini (Foto)

Edhe pse pati një vit jo të mirë, ajo gjithmonë duket bukur. Para dhe pas lindjes së dy fëmijëve të

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon