Infrared

Të fundit

Mbretëresha e Instagramit tregon sekretin për një turp perfekt (foto)

Një trajnere fitnesi në Instagram, e cila ka më shumë se 700 mijë ndjekës falë trupit të saj, tregon se

3 milionë për “Fund” (VIDEO)

Kënga e fundit e reperit të njohur kosovar Majk, “Fund”, ka arritur në shifrën e tre milionë klikimeve. “Fund” që

Kim dhe Kanye jetojnë të ndarë

Kanye West nuk jeton më me familjen Kardashian. Reperi 39-vjeçar jeton i ndarë nga bashkëshortja dhe fëmijët e tij, sipas

Vajza i mahnit me interpretim, i lëshohet karrigia e jurisë! (VIDEO)

Ishte viti 2013 kur Laura u bë pjesë e “The Voice Kids” në Gjermani. Ajo kishte zgjedhur të interpretoj këngën

E keni menduar ndonjëherë si duket vajza e Mr. Bean? (FOTO)

Kush nuk ka dëgjuar për Mr. Bean? Padyshim askush. Ai është një prej figurave më të dashura dhe të gjithë

Ka veshur gjë Demi Rose? (FOTO)

Ajo pozoi nudo për kopertinën e revistës “Sixty6” dhe duket se Demi Rose ka ruajtur të njëjtin model edhe për

Gigi Hadid, modelja e vitit (FOTO)

Modelja amerikane, Gigi Hadid është shpallur modelja më e mirë e vitit, ndërsa stilisti britanik, Alexander McQueen është shpallur marka

Zaimina i tregon të gjitha… (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari vijon të provokojë përmes postimeve në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto

18-vjeçarja pozon topless me gjarprin (FOTO)

Modelja 18-vjeçare Sofia Richie, vajza e legjendës së muzikës amerikane Lionel Richie, ka realizuar një set të ri fotografik, me

Saulino mban premtimin, “seks oral” me italianët që votuan kundër referendumit

Oferta e Madones për sex oral në këmbim të votës pro Clintonit është ndjekur nga një aktore pak e njohur

Përzgjedhja e redaktorit

MATEMATIKAT ZGJEDHORE: Çfarë po ndodh me Frontin Evropian?

Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, në një deklaratë para pak

PANDEMI E PACIENTËVE ME KANCER: Pak ilaçe e shumë pacientë!

Mesatarisht, në Maqedoninë e Veriut, në periudhën 2012-2021 ka 6.908