Infrared

Të fundit

Gigi Hadid, modelja e vitit (FOTO)

Modelja amerikane, Gigi Hadid është shpallur modelja më e mirë e vitit, ndërsa stilisti britanik, Alexander McQueen është shpallur marka

Zaimina i tregon të gjitha… (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari vijon të provokojë përmes postimeve në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto

18-vjeçarja pozon topless me gjarprin (FOTO)

Modelja 18-vjeçare Sofia Richie, vajza e legjendës së muzikës amerikane Lionel Richie, ka realizuar një set të ri fotografik, me

Saulino mban premtimin, “seks oral” me italianët që votuan kundër referendumit

Oferta e Madones për sex oral në këmbim të votës pro Clintonit është ndjekur nga një aktore pak e njohur

Emily e gjitha me të bardha (FOTO)

Është një nga modelet më të bukura në botë dhe Emily Ratajkowski tregoi format e saj perfekte me të brendshme

Adelina tregon të pasmet (FOTO)

Këngëtarja Adelina Berisha ka shpërndarë një fotografi në Instagram që shfaqe trupin seksi që ka. Adelina ka publikuar një fotografi

Morena e Aida sjellin “Amore” (VIDEO)

Dy këngëtaret e njohura shqiptare Morena Taraku dhe Aida Doci kanë publikuar këngën e re. Bashkëpunimi ka sjellë këngën me

Baldwin topless për kalendarin e LOVE (FOTO)

Një tjetër bukuroshe i është bashkuar një prej kalendareve më seksi të momentit. Bëhet fjalë për supermodelen Ireland Baldwin, e

Për bikini është gjithmonë koha e duhur (FOTO)

Me uljen e temperaturave banorët e Los Anxhelesit po nisin të nxjerrin ngadalë nga dollapet e tyre veshjet dimërore, por

Anastasia, rusja që rivalizon Kim Kardashianin (FOTO)

Kim Kardashian është një nga femrat më seksi në botë, por së fundi ajo ndjen rrezikun e një rivaleje të

Përzgjedhja e redaktorit

Çfarë përfitojnë shqiptarët nga baza e NATO-s në Kuçovë?

Në 4 mars 2024, do të përurohet baza ushtarake e

Pallanka para Tetovës, Gostivarit, Strugës…

Për herë të dytë, të tretë..., stafeta “Qytet i kulturës”