Kuriozitete

Të fundit

Gratë braktisin burrat që nuk i bëjnë punët e shtëpisë!

Sipas një studimi që është bërë në Francë, gratë nuk dëshirojnë që ta  kalojnë jetën me burra që nuk i

Seksi vetëm në prani të vjehrrës! Ligjet e pazakonta mbi dashurinë

SHBA:  Ndalohet ereksioni në vend publik! Është e njohur që në Amerikë secili shtet federal, por edhe secili qytet i

Mos flini me telefonin në shtrat! (FOTO)

Një grua ka publikuar këtë imazh shokues, që tregojnë djegiet që ka pësuar pasi e zuri gjumi me iPhone 7

Pas 7 vjedhjeve,  qentë roje i zëvendëson me dema (FOTO)

Pronari i një kompanie që merret me pjesët e këmbimit të makinave të dorës së dytë i ka zëvendësuar dy

Sëmundja e rrallë e 6-vjeçares

Një 6-vjeçare ka lindur me një sëmundje të rrallë të lëkurës dhe ka nevojë për trajtim me lazer çdo dy

Dita e parë e Trump në Shtëpinë e Bardhë (FOTO)

Dëshironi të dini se si do të jetë dita e parë nën udhëheqjen e Donald Trump pikërisht në Shtëpinë e

Gjyshja 80-vjeçare mban rekordin për meshkuj të rinj (FOTO)

Një grua 80 vjeçare e njohur si “Mbretërasha e Orgjive” ka rrëfyer se ka fjetur me mbi 1,000 burra si

Fillon pagesa e pensioneve 5% më të larta

Prilep, 15 nëntor - Në dhjetor do të fillojë pagesa e pensioneve më të larta të cilat janë rritur për

Kjo barsoletë për Trampin është më e famshmja në internet

Një barcoletë që për personazh ka dhe presidentin e sapozgjedhur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është duke u shpërndarë

Japonezët riparojnë gropën gjigante për vetëm dy ditë (Video)

Vetëm 48 orë është dashur që të rikthehet funksionimi i rrugës në qytetin Fukuoka në Japoni, pas një grope të

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon