Kuriozitete

Të fundit

“Emoji” më i ri me shami në kokë

Një 15 vjeçare ka kërkuar që figurave përmes së cilave ne shprehim emocione në internet (emoji) tu shtohet edhe një

Vajza që kalon 50 orgazma në ditë

Me kaq shumë gjëra të çuditshme që janë duke “qarkulluar”, ne kemi menduar ta ndajmë dhe këtë histori me ju.

Peshkatari bëhet milioner, kapi diçka e pazakontë në rrjet!

  Khalid Al Sinani ka qenë duke peshkuar në brigjet e Qurayat të Omanit, kur në rrjet i është kapur

Mos shikoni porno në telefon, po ju përcjellin

Fansat e filmave pornografik duhet të jenë të kujdesshëm në lidhje me këtë gjë sepse pajisjet Android janë duke u

Bushi shiti 30 mijë dollarë pajisjet për golf

Pajisjet e golfit që i përkisnin ish-presidentit amerikan George H.W. Bush u shitën në ankand për 30 mijë dollarë. Ankandi

Gjyshërit e Vitit të Ri po bëhen gati (FOTO)

Nëse nuk e keni besuar se babagjyshat e Vitit të Ri ekzistojnë, e keni pasur keq. Ata nuk ekzistojnë në

Parimet që përdori Bruce Lee për të forcuar shpirtin e tij

Bruce Lee e ka arritur famën e tij botërore jo vetëm duke iu falënderuar aktrimit dhe aftësive të tij të

6-vjeçari adhurohet si Perëndi

Një 6-vjeçar është duke u adhuruar si rimishërim i një Zoti hindu nga banorët e zonës. Për shkak të gjendjes 

Nxënësi më i vjetër në botë është 68-vjeç

Një 68 vjeç nga Nepali i quajtur Durga Kami, e kishte penguar varfëria e skajshme të vijoj shkollimin si i

Doktori ia rrit veshin e ri në dorë, pacienti pret kthimin e dëgjimit (FOTO)

Një kirurg plastik në Kinë ka rritur me sukses një vesh artificial në dorën e një njeriu me një procedurë

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon