Kuriozitete

Të fundit

Sa paguhen punëtorët e Facebook-ut?

​Derisa pasuria personale e Mark Zuckerbergut është 33.3 miliardë dollarë, paga mesatare e punëtorëve të tij nuk është për t’u

Kjo video ka mbledhur mbi 15 milionë klikime! (VIDEO)

​Kjo video është xhiruar në një pishinë diku në Teksas, SHBA dhe arriti 7 milionë klikime për vetëm një javë,

Këlyshët endacakë bëhen shokë të ngushtë (FOTO)

Mund ta quani si të doni, por këta këlyshë të këndshëm nuk mund të qëndrojnë pa njëri-tjetrin. Këlyshët endacakë kanë

Ia rruan kokën të shoqit me këmbë (FOTO)

Njihuni me një 70- vjeçar, i cili e lejon gruan e tij t’ia rruajë kokën, duke përdorur këmbët. Bai Aixiang

Çfarë ndodh poshtë pompave të karburantit? (VIDEO)

Kur vizitojmë një pompë karburanti, ne thjesht na intereson se sa karburant zë vetura jonë pa e kuptuar se si

Burri hyn në internet për të parë porno, sheh gruan në 11 video

Një banor i Egjiptit me emër Ramadan kishte hyrë në një internet kafe dhe për të parën herë siç thotë

Deshi të arratiset, i burgosuri bllokohet në derë (VIDEO)

Një i burgosur në Brazil i hapi vetes të tjera telashe të mëdha, me një tentativë arratisje, e cila dështoi

Më e madhja apo më e bukura!? (FOTO)

Tani është zyrtare: Prapanica e madhe e ka mundur modelin e deritashëm të vijave perfekte trupore. Pra kush e ka

Njeriu me penis artificial bombardohet me oferta, thotë se s’ka kohë për të gjitha (FOTO)

Mohammed Abad, i cili i është nënshtruar një operacioni për ta vendosur një penis artificial 20 centimetra të gjatë, thotë

Vajza që jeton me zemrën jashtë trupit (FOTO)

Të mbash zemrën në duar është frazë që e kemi dëgjuar vetëm kur flitet për dashurinë por kështu nuk është

Përzgjedhja e redaktorit

Pallanka para Tetovës, Gostivarit, Strugës…

Për herë të dytë, të tretë..., stafeta “Qytet i kulturës”

MATEMATIKAT ZGJEDHORE: Çfarë po ndodh me Frontin Evropian?

Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, në një deklaratë para pak