Speciale

Të fundit

Pse nuk duhet të shkoni në shtrat të zemëruar?

Kujtimet e këqija janë të vështira për t’u larguar pas gjumit, nëse i kenë “marrë me vetë” para se të

Kështu mund ta zbuloni nëse keni shokë të vërtetë

Të gjithë kanë shokë, por jo të gjithë shokët mund të jenë shokë të mirë – ose të vërtetë. Por,

Gruaja që thuri jelek me flokët e saj

Kjo është Ortanca Pacari, një 65-vjeçare nga Rumania, e cila shpenzoi 20 vite për të realizuar këtë jelek me flokët

Antibiotikët shkatërrojnë nuhajtjen

Nuhatja është një nga shqisat kryesore dhe nëse dëmtohet ajo mund të krijojë probleme në shëndet. Receptorët që gjenden në

Depilimi i “zonës bikini” mund t’ju çojë drejt vdekjes

Depilimi total i zonës bikini, një ndër trendet më njohura për kujdesin ndaj vetes tek gratë, mund të kthehet në

Kosovarit i humbi kuleta në Shkodër, ja çfarë ndodhi pas 2 muajsh (Foto)

Blondi Smërqaku duhet të ndihet me fat. Tifozit të Gjilanit i cili ishte pjesë e grupit të tifozëve “Dardanët” në

E rrallë: Bashkëshorti mbjell mijëra lule për bashkëshorten e verbër

Pasi gruaja e tij humbi shikimin kur ishte 52-vjeç, bashkëshorti i saj mbolli mijëra lule rozë përpara shtëpisë së tyre,

Nita, vajza që s’ka të ndalur (FOTO)

Nita Kuzmina është një bukuroshe që vjen nga Rusia. Ajo është e lindur më 10 nëntor 1990. Asaj i pëlqen

Përse kemi frikë nga errësira?

Nuk janë vetëm fëmijët që kanë frikë nga errësira, por edhe të rriturit dhe numri i tyre nuk është i

Djali pa krahë që fiton 1000 dollarë për 10 ditë

Një djalë 27-vjeçar nga China është bërë burim frymëzimi për shumë njerëz pasi edhe pse ka lindur pa krahë, ka

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një