Sport

Të fundit

Tre Champions radhazi, Zidane rrëfen sekretet e suksesit

Presingu i lartë i Modriçit, loja e Casemiros, si dhe kontrolli i topit për të demoralizuar kundërshtarin ishin çelësi i

Xhaka nuk duhet të jetë kapiten i Kombëtares së Zvicrës

“Mendoj se kapiteni duhet ta përfaqësojë skuadrën dhe Kombëtaren e Zvicrës, Xhaka nuk e bën një gjë të tillë. Nëse

Gjermania me “fytyrë” tjetër ndaj Francës

Gjermania është e vendosur të tregojë fytyrë tjetër pasi do të përballet të martën me Kampionen e Botës, Francën, dhe

Ozil e mbylli vet portën!

Joachim Low nuk mund të gjente fjalë më të përshtatshme për të mbyllur në mënyrë përfundimtare diskutimin rreth lamtumirës së

Mbappe dënohet me tri ndeshje moslojë për shtyrje të kundërshtarit

Kylian Mbappes i është dhënë një dënim prej tri ndeshjesh nga komiteti disiplinor i ligës franceze për shtyrjen e një

Shqipëri-Izrael sfidë me rëndësi të madhe për UEFA-n, gjykon arbitri i finales së Championsit!

Një hungarez për Shqipëri Izrael. Sfida e 7 shtatorit në Elbasan do të drejtohet nga arbitri i mirënjohur Viktor Kassai.

Ronaldo fiton më shumë se të gjithë lojtarët e 10 klubeve në Serie A

Pas tri ndeshjeve të kampionatit, Ronaldo nuk arriti të regjistrohet në listën e golashënuesve ndërsa mediat italiane tashmë kanë ngritur

Kosova, një bebe që po rritet

“Kosova është një bebe. Është vetëm dyvjeçare. Ka shpresa për t’u rritur dhe për t’u zhvilluar. Duhet të rrimë të

Fabiana Bytyqi do të luftojë për titull bote

Boksierja kosovare Fabiana Bytyqi do të ketë rastin e saj për të fituar një titull të madh të botës në

Çudit Mane! Pastron tualetin e xhamisë në Liverpool (VIDEO)

Sadio Mane gjen gjithnjë mënyrën për të qenë në qendër të vëmendjes për veprimet e tij në fushën e lojës

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një