Sport

Të fundit

Ronaldo me “gërshërë” këput rrugëtimin e Juves në Ligën e Kampionëve (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer për Real Madridin në Ligën e Kampionëve, duke shënuar dy gola ndaj Juves në çerekfinale. Ylli

El Hadary kërkon të bëjë histori në Kupën e Botës

Portieri i Egjiptit, Essam el-Hadary, që në moshën 45-vjeçare do të bëhet më i vjetri që ka luajtur në Kupën

Presidenti i Olimpiakosit “shkarkon” të gjithë skuadrën

“Unë dhe tifozët kemi duruar shumë, pushimet tuaja fillojnë sot”, këto janë fjalët me të cilat u është drejtuar futbollistëve

Milani dëshiron Vidalin dhe Depajn

Milani është duke shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Bajern Munihut, Arturo Vidal dhe sulmuesit të Lionit, Memfis Depaj.

De Geas i ofrohet rinovimi me rritje page

David De Gea është shumë pranë rinovimit me Mançester Junajtedin. Sipas medias britanike, portieri spanjoll do të nënshkruajë kontratën e

Çellsi rrezikon të humbasë nëntë futbollistë

Çellsi do të ketë përpara verën më të vështirë që kur skuadrën londineze e drejton manjati rus, Roman Abramoviç, me

Alegri do të shkojë te Çellsi

Massimiliano Alegri të hënën ka “zhbllokuar” të ardhmen e tij, duke folur në këto kushte. “Në Itali, unë nuk shoh

Dikur ishin e ardhmja, ja ku janë sot disa nga talentet kuqezi

Janë të shumtë lojtarët shqiptarë që po shkëlqejnë në kampionatet e ndryshme dhe sidomos të rinjtë janë ata që tërheqin

Duka flet për çështjet në FSHF, Skënderbeun dhe Kombëtaren

Në një intervistë të dhënë për "Top Channel", kreu i FSHF-së, Armand Duka ka folur për çështjet më të nxehta

Çurlinov nuk e fton Azemin, reagon trajneri Haruni

Shkup, 3 prill - Trajneri i përfaqësues së Maqedonisë në boks Petar Çurlinov ka bërë publike listën e boksierëve (kadet)

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon