Sport

Të fundit

FC Shkupi rikthehet në Çair

Shkup, 3 prill - Skuadra e FC Shkupi që nga muaji nëntor ishte në pamundësi që të luajë në stadiumin

Juventus – Real, një përplasje tjetër e madhe evropiane

Juventusi dhe Real Madridi, dy finalistët e Ligës së Kampionëve të sezonit të kaluar, do të përballen sërish në këtë

Koreja e Veriut kërkon organizimin e Botërorit

Teksa botërori i Rusisë është gjithmonë e më afër, janë hedhur edhe kandidaturat për Botërorin që do të zhvillohet në

Shqipëri-Kosovë miqësore në maj

Kombëtarja e Shqipërisë e ka humbur testin e saj miqësor që ka zhvilluar përpara pak kohësh, duke u mundur me

Lojtari spanjoll në gjendje stabile pasi ra nga kati i tretë

Lojtari i skuadrës së Kategorisë së Dytë të Spanjës, Albacete, Pelayo Novo është në gjendje stabile pas një aksidenti të

Stadiumet në Rusi qëndruan në heshtje për një pjesëlojë

Tifozët e futbollit në Rusi kanë qëndruar heshtur gjatë pjesës së parë të ndeshjeve, për të nderuar viktimat e zjarrit

Njëri thyen gishtat e tjetri zhduket në drejtim të paditur, njihuni me ekipin që ka ngelur pa portier

Ndonjëherë duket sikur portieri i dytë dhe i tretë në një ekip futbolli nuk janë shumë të dobishëm, pasi portieri

Historike, njihuni me gruan e parë arabe që stërvit meshkujt (FOTO)

Salma Al-Majidi ia ka dalë të hyjë në histori. Ajo ka marrë licensën e trajneres nga organizmi më i lartë

Braktis futbollin për t’u marrë me filma pornografikë (FOTO)

Janë jo të paktë ata të cilët heqin dorë nga një ëndërr për të nisur një karrierë të re. Rasti

Dëmtohet Nainggolan

Roma nuk arriti të marrë më shumë se një pikë në transfertën e “Dall Ara-s”, përballë Bolonjës. Përfundoi në barazim

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon