Sport

Të fundit

Marcelo rinovon deri në vitin 2022

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit Marcelo ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin deri në vitin 2022.

Klubi kroat e befason tifozin tetë vjeçar që e refuzoi ‘ofertën’ e Vucicit (FOTO)

Ai ka marr një fanellë të klubit të tij të zemrës HNK Rijeka me nënshkrimet e të gjithë lojtarëve. Djaloshi ishte

138 portierë “viktima” të Messit, mposhtet edhe Buffon

Gianluiggi Buffon u bë viktima e radhës e Lionel Messit. Në ndeshjen e zhvilluar në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe

25 ditë “stop” për Pogban

Paul Pogba do të qëndrojë për disa javë larg fushave të lojës, si pasojë e një tërheqje muskulore, që kapiteni

Gjesti i shëmtuar i Neymar që e ka zemëruar Skocinë (VIDEO)

Braziliani e ka provokuar mbrojtësin e krahut, i cili debutoi si 18-vjeçar në Ligë të Kampionëve me këtë ndeshje, duke ia

Momenti kur tifozi i Celtic tentoi të godasë Mbappen (FOT0)

Celtic mund të përballet me sanksione të ashpra të UEFA-s, pasi një tifoz depërtoi në fushë dhe tentoi të godasë

Bayern fitoi, por Ribery prish festën

Kur Bayern nuk fiton, në Gjermani thuajse plas lufta, por gjendja nuk duket edhe aq e mirë as kur skuadra

Asensio nuk luan në Champions për një qime!

Sonte në mbrëmje, Real Madrid do të rikthehet në Champions League. Kampionët në fuqi do të luajnë në “Santiago Bernabeu”

Gol me telekomandë, shijojeni golin e Zappacostas (VIDEO)

Davide Zappacosta bëri debutimin e tij në Ligën e Kampionëve. Ai shkëlqeu mbrëmë me fanellën blu, duke shënuar një gol

Mavraj: Renditja para Maqedonisë, më e rëndësishme se kualifikimi

Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, mendon se për tifozët shqiptarë, renditja para Maqedonisë në grupin e eliminatoreve të Botërorit 2018

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon