Sport

Të fundit

E bija e ish-yllit të futbollit nxjerr të pasmet në rrjetet sociale (FOTO)

Bianca Gascoigne është një ndër femrat më aktive në rrjetet sociale. Vajza e ish-futbollistit Paul Gascoigne nuk resht së provokuari

Shpërthimet në Stamboll, 3 viktima të Beshiktashit dhe Fenerbahçes

Sulmi i djeshëm terrorist me bombë pranë stadiumit të Beshiktashit që kishte për qëllim dëmtimin e forcave të ndërhyrjes së

Ndahen datat e Ligës së Kampioneve

Liga e Kampioneve ndan 8 çiftet e kësaj faze në katër data të ndryshme, për të favorizuar shikueshmërinë e të

Federata dënon Chapecoensen

Dy skuadrat braziliane Chapecoenses dhe AtleticoMineiro janë gjobitur me nga 28 mijë euro dhe do të dënohen me nga dy

Ekskluzive: Sopi jep dorëheqje

Shkup, 12 dhjetor - Agim Sopi nuk do të jetë më ndihmës-seleksionues i përfaqësueses së Maqedonisë deri më 21 vjeç.

Ja dyshet e Europa League

Pas Ligës së kampionëve, në Nyon të Zvicrës është tërheq edhe shorti për përballjet e 1/16 së finales të Europa

Gjendet i vrarë boksieri meksikan

Një lajm i tmerrshëm ka tronditur botën e boksit. Policia meksikane ka konfirmuar se ka gjetur në një kamion, në

Bajerni kundër Arsenalit, Reali përballë Napolit

Pas përfundimit të ndeshjeve në grupe, është hedhur sot shorti për 1/8 e finales në Ligën e kampionëve, ku 16-të

Zbulohet edhe një herë misteri, Ronaldo fitues i “Topit të Artë”

Para disa ditësh ishte “El Mundo Derportivo”, gazeta spanjolle, që dha lajmin e fitimit të “Topit të Artë” nga Cristiano

Ramos tregon tatuazhet e reja

Sergio Ramos zbuloi disa bojëra të reja në duar, por çfarë do të thonë tatuazhet e tij të fundit? I

Përzgjedhja e redaktorit

Pallanka para Tetovës, Gostivarit, Strugës…

Për herë të dytë, të tretë..., stafeta “Qytet i kulturës”

MATEMATIKAT ZGJEDHORE: Çfarë po ndodh me Frontin Evropian?

Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, në një deklaratë para pak