Sport

Të fundit

De Boer është i gatshëm të marrë një skuadër të re

Frank de Boer është i gatshëm të marrë një skuadër të re. Frank de Boer është kandidat për postin e

Gara për titull do të jetë e hapur deri në fund të kampionatit

Fitorja 4:0 me Shkupin dhe darka e përbashkët e futbollistëve, stafit teknik, kryesisë dhe anëtarëve të klubit, ka shënuar shkuarjen

Kosova në grup me Maqedoninë

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll i ka mësuar kundërshtarët e para-kualifikimeve për Kupën e Botës 2019, që do të zhvillohet

23 futbollist testohen për kualifikimet e ardhshme për KE 2019

Para grumbullimit të reprezentuesve për kampin selektiv, i cili po organizohet për zgjedhjen e futbollistëve për ciklin e ri kualifikues

Hasani dhe Babunski do të mungojnë në kampin selektiv

Seleksionuesi i përfaqësueses së Maqedonisë Igor Angellovski, dje ka startuar me aktivitetet në kuadër të grumbullimit të kampit selektiv, i

Alvaro Morata bën “golin” e jetës (VIDEO)

Alvaro Morata përpiqet për të festuar një gol kundër Deportivo, edhe pse angazhimi i tij më i ri ka qenë

Njihuni me shtëpitë disa milionë euroshe të Leo Messit

Ylli i Barcelonës jeton në Castelldefels me gruan e tij, Antonella, dhe dy bijtë, Thiago e Mateu. Çmimi i blerjes

Ja përse Cana është edhe një baba model (FOTO)

Dëshironi një arsye më shumë për të ndjekur Lorik Canën në rrjetet sociale, si Facebook, Instagram etj?! Përpos faktit se

Bayerni thyen rekordin e transferimeve

Gjiganti gjerman, Bayern Munich është e gatshme ta thyej një rekord tjetër në Bundesliga. Bayern synon transferimin e yllit francez,

Kurrë nuk do të kthehem te Liverpooli

Mario Balotelli po kalon një formë mjaft të mirë me skuadrën e Nice në Ligue 1. Sulmuesi italian ka bërë

Përzgjedhja e redaktorit

Homazh përmes vargjeve të përmbledhjes poetike “Nga mështeknaja e babait me mallëngjim”

Poetja, studiuesja e letërsisë dhe intelektualja e përmasës mbarëkombëtare, Lindita

Shqiptarët po mbajnë gjallë Perëndimin në Ballkan (TABELA)

Për Rusinë dhe kundër Bashkimit Evropian dhe kundër SHBA-ve. Përveç