Sport

Të fundit

Njihuni me shtëpitë disa milionë euroshe të Leo Messit

Ylli i Barcelonës jeton në Castelldefels me gruan e tij, Antonella, dhe dy bijtë, Thiago e Mateu. Çmimi i blerjes

Ja përse Cana është edhe një baba model (FOTO)

Dëshironi një arsye më shumë për të ndjekur Lorik Canën në rrjetet sociale, si Facebook, Instagram etj?! Përpos faktit se

Bayerni thyen rekordin e transferimeve

Gjiganti gjerman, Bayern Munich është e gatshme ta thyej një rekord tjetër në Bundesliga. Bayern synon transferimin e yllit francez,

Kurrë nuk do të kthehem te Liverpooli

Mario Balotelli po kalon një formë mjaft të mirë me skuadrën e Nice në Ligue 1. Sulmuesi italian ka bërë

Boksieri anglez në “telashe”

Chris Eubank Jr., boksieri anglez, është rrethuar nga gjashtë femra seksi në Dubai. Boksieri anglez, Chris Eubank Jr ka anuluar

Marrin “peng” hotelin

Refuzojnë të dalin nga hoteli ku ndodhen prej të dielës së kaluar, në kryeqytetin Abuja. Kjo është mënyra që futbollistet

Yjet e sportit marrin pjesë në një reklamë legjendare (VIDEO)

Yjet e botës së sportit janë bashkuar për të marrë pjesë në reklamën e re epike të “Beats” nga Dr.

19-vjeçari në rrezik për jetën, arrestohet Antoine Conte

Tronditet futbolli francez. Protagonisti i kësaj ngjarje tragjike është mbrojtësi i Reims Antoine Conte, i cili nuk ka asnjë lidhje

Nga stinori 2018/19 katër skuadra italiane në CHL

E kemi shkruar muaj më parë se UEFA, po planifikon të ndryshojë sistemin e garave në ligën më të fortë

Arrestohen mbi 1 mijë atletë rus

Thellohet skandali i dopingut në sportin rus. Agjencia Botërore Antidoping nëpërmjet Prof.Richard McLaren publikoi pjesën e fundit të raportit të

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një