Sport

Të fundit

Cana rikthehet në Kombëtare?

Lorik Cana pritet të rikthehet në Kombëtare, sigurisht jo më si lojtar, por në rolin e lënë bosh nga Alban

Barcelona siguron transferimin e parë për merkaton e janarit

Darijo Srna pritet të jetë transferimi i parë i Barcelonës në afatin kalimtar të janarit. Kroati që aktivizohet te Shakhtar Donstek,pas

Edhe unë mundem ta fitoj ‘Topin e Artë’

Mario Balotelli ka thënë se një ditë mund të fitoj edhe ai ‘Topin e Artë’. Sulmuesi kontrovers italian ka theksuar

Mancini është trajneri i ri Chapecoenses

Klubi brazilian i futbollit, Chapecoense ka emëruar trajnerin e ri, pas aksidentit ajror të javës së kaluar që la të

Nuk kishte ngrënë gati tri ditë pas disfatës në finalen e Champions

Njëra ndër disfatat më të hidhura të Bayern Munchen në vitet e fundit ka qenë ajo e finale të Ligës

83 të dyshuar për abuzim me fëmijët në Angli

Policia britanike ka identifikuar 83 persona të botës së futbollit anglez të dyshuar për abuzime me fëmijët. Lajmi u konfirmua

Policia qëllon me armë në stadium! (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ndeshjen mes Almagrosë dhe Atletico Paranaense në Argjentinë pasi tifozët vendas janë përleshur

Juventusi fiton më shumë se Reali, Bayerni, Barça dhe Atletico

Në pritje të shortit për 1/8-at e Champions League, që do të hidhet të hënën, Juventus po shijon jo vetëm

Vardari-Shkëndija, finale para finales

Sot në shtëpinë e futbollit, është hedhur shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë në futboll. Vardari dhe Shkëndija

Nga Anglia në Paris për t’i thënë “PO” Kevin de Bruynes

Asi i Manchester City ka bërë një ikje romantike për në Paris, pasi luajti në humbjen 3-1 kundër Chelsea. Kevin

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një