Sport

Të fundit

Babai i Messit në Barcelonë

Jorge Messi, babai i pesë herë fituesit të “Topit të Artë”, Leo Messi, është tashmë në Barcelonë. Mediat iberike thonë

Kurrë s’do të luaj për një ekip tjetër evropian

“Ndër 7 miliardë njerëz, unë të zgjodha ty!” Kjo është një nga shprehjet më të dëgjuara të dy njerëzve të

8 penalltitë më të këqija në histori (VIDEO)

Sot 11 vjet më parë, Thierry Henry dhe Robert Pires prodhuan penalltinë më të keqe në historinë e Premier League.

Arsenali nuk po pranon t’ia rrit rrogën Ozilit

Arsenal mund të rishikojnë ofertat që vijnë për Ozil, nëse ai nuk pranon pagë më të ulët. The Telegraph thotë se

E nokauton femrën në ring (VIDEO)

Farkhad Sharipov u hidhërua shumë kur gjyqtari e shpalli kundërshtarin e tij Andre Whitney fitues të duelit të tyre sa

Mourinho nuk dëshiron t’ia shohë sytë Fellainit

Jose Mourinho tashmë ka vendosur për fatin e Marouane Fellaini. Sipas tabloidit britanik, "Daily Mail", menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho

Kosova kërkon kundërshtar

Përfaqësuesja e Kosovës do ta zhvillojë ndeshjen e ardhshme kualifikuese për Botërorin e Rusisë më 24 mars sipas të gjitha

Bosnja nuk u jep viza as karateistëve kosovarë!

Federata e Karatesë së Kosovës (FKK) ka njoftuar sot se nuk do të marrë pjesë në Kampionatin Ballkanik të Karatesë,

Zgjohet i mbijetuari i Chapecoenses (VIDEO)

Tifozët e Chapecoenses kanë marrë një lajm të mirë. Mbrojtësi brazilian, Alln Ruschel ka filluar ta marrë vetën pas aksidentit

Ja kur do të hidhet shorti për 1/16 e Ligës së kampionëve

Ka përfunduar faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, ku janë mësuar 16 skuadrat që kanë kaluar tutje Xhiroja tjetër

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një