Sport

Të fundit

Ja kur do të hidhet shorti për 1/16 e Ligës së kampionëve

Ka përfunduar faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, ku janë mësuar 16 skuadrat që kanë kaluar tutje Xhiroja tjetër

“Njolloset” sfida Dinamo-Besiktas, ka akuza për trukime

Dhjetëra të plagosur, shumë gola dhe një valë zërash për trukimin e rezultatit pasuan humbjen e thellë të Beshiktashit në

Tifozi sulmon me hamburger kalin e policisë

Aventura e Celtic në Champions League tashmë ka përfunduar sikurse dhe pjesëmarrja e Brendan Rodgers në kompeticionet europiane gjatë këtij

UEFA trondit Skënderbeun

UEFA po përgatit një tjetër dënim për skuadrën kampione në fuqi të Shqipërisë, Skënderbeun. Një tjetër përjashtim nga kompeticioni i

Mëkati i jetës, refuzoi Barcelonën duke e marrë për shaka

Juan Arango, i konsideruar si futbollisti më i mirë në historinë e Venezuelës, së fundmi prezantoi një dokumentar për karrierën

Kërcimi seksi i “Cheerleaders” bëhet disiplinë olimpike (FOTO)

Edhe vajzat “Cheerleaders”, ose siç njihen ndryshe “nxitëset e tifozëve”, mund të marrin pjesë në Lojërat Olimpike në të ardhmen.

Shqipëria përcaktuese për kalimin e grupit

Trajneri i Kombëtares se Italisë, Giampiero Ventura paraditen e të mërkurës ka vizituar stadiumin e Palermos, aty ku do të

Chisora godet me tavolinë rivalin gjatë konferencës (VIDEO)

Boksieri britanik Dereck Chisora është çmendur sot gjatë konferencës “live” për shtyp që ai dhe rivali i tij, britaniku tjetër

Tërstena promovon librin “Rruga e kampionit olimpik’

Ish-mundësi i njohur dhe  kampioni olimpik Shaban Tërstena, ka promovuar librin e tij “Rruga e kampionit olimpik”. Promovimin e këtij

Mbrojësi i Schalkes, shënjestër e klubeve angleze

Liverpooli dhe Manchester City janë duke vëzhguar mbrojtësin e Schalkes, Sead Kolasinac. Mbrojtësi boshnjak ka kontratë me klubin gjerman deri në

Përzgjedhja e redaktorit

Izraeli mund të bëhet “Ukraina e dytë”

Sigurisht edhe këtë herë, Amerika duket se luan një rol

Kush është Margo Martin, gruaja që shoqëron kudo Trumpin

Margo Martin, zëvendësdrejtoresha e komunikimit për Donald Trump, ishte një