Uncategorized

Të fundit

Caktohen gjyqtarët për ndeshjet e Ligës së Evropës dhe Ligës së Konferencës

Janë caktuar gjyqtarët për ndeshjet e ditës së enjte në Ligën e Evropës dhe në Ligës e Konferencës, duke përfshirë

Transporti publik me regjim të ndryshuar për disa linja ditëve në vazhdim

Ndërmarrja Publike Qarkulluese Shkup informon se sot prej orës 9 deri në orën 12, për shkak të mbajtjes së provës

Fëmijët janë fëmijë, kurrë nuk e meritojnë të vdesin

Fëmijët janë fëmijë, ia vlen të përsëritet, dhe njeriu nuk mund të mos ndihet po aq i tmerruar nga ajo

Bastisje në Tetovë, arrestohet një person

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) informon se dje (13.11.2023) në ora 15:00 në fshatin Reçicë e Vogël në Tetovë,

Conte ëndërron të kthehet te Juventusi

Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luciano Moggi, beson se trajneri Antonio Conte dëshiron të kthehet te Bianconerët. Conte është pa

Prej sot mbyllet rruga lokale Shkup-Bllacë, qasja është siguruar përmes rrugës së përkohshme

Prej sot do të mbyllet për komunikacion rruga lokale deri në fshatin Bllacë para vendkalimit kufitar. Qasja deri në Bllacë

Google Maps dhe aplikacione të tjera në modelet e ardhshme të Porsche!

Porsche do të integrojë Google Maps, Google Assistance dhe aplikacione të tjera nga Google Play në makinat e saj të

Qeveria me vendim të ri për Spitalin e Kozles

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka sjell vendim që Institutin për sëmundje të mushkërive tek fëmijët Kozle – Shkup ta

Spasovski: Shtylla e shtetit në misionet e shpëtimit dhe mbrojtje nga zjarret

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në ditarin e ditës së djeshme në TVM, në storien në еmisonin “Tema

Ursula von der Leyen: Samiti përcjell mesazh të fuqishëm për zgjerimin

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen gjatë një prononcimi të shkurtër për gazetarët në mbërritjen e saj për

Përzgjedhja e redaktorit

Rrëfimi mbi Shqipërinë i Walter Lehman, mjeku personal i Mbretit Zog

“The Carmel Pine Cone” ka botuar, të premten e 10

5 orët spektakolare që mbrojtën Izraelin

Tani, SHBA-ja është kthyer sërish për t’i kërkuar Izraelit publikisht