Uncategorized

Të fundit

Mehmedi ia pa hajrin hajdutëve

Admir Mehmedi duket se ka lënë pas shqetësimet fizike dhe është kthyer në formën e tij më të mirë, duke…

Hello world

Welcome to wiki This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

Mancini: Ronaldo nuk po bën në Champions atë që ka bërë në të kaluarën

Cristiano Ronaldo nuk është duke bërë atë që ka bërë në të kaluarën, në Ligën e Kampionëve. Kështu mendon Roberto…

Anketa KOHA

  Cilat tema dëshironi të trajtohen në Koha? Komunat dhe Mjedisi jetësor Siguria e këmbësorëve dhe çiklistëve Vallë, a duhet…

Policia spanjolle sulmon tifozët e Celtic (VIDEO)

Policia spanjolle është duke marrë shumë kritika nga tifozët e Celtic për shkak të qasjes së tyre agresive ndaj tifozëve…

Zaev i prezanton propozime Kasamit për kandidat të përbashkët presidencial

Shkup, 21 shkurt – Kryeministri Zoran Zaev sot pas takimit me kryetarin e lëvizjes opozitare Besa, deklaroi se kanë biseduar për…

Hoti deri te Thaçi: Rugova ishte kundër ndarjes së Kosovës

Prishtinë, 20 shkurt – Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) Avdullah Hoti i hodhi poshtë si…

(ANKETË) Cili do të ishte kandidati juaj konsensual për President?

  Cili do të ishte kandidati juaj konsensual për President? Denko Maleski Stevo Pendarovski Nikolla Dimitrov Oliver Spasovski

Diallo “Superman-i” NBA-të dhe Harris mbreti trepikëshave (VIDEO)

Hamidou Diallo, basketbollisti i Oklahoma City-t është mbreti i “zhytjes” së topit në kosh në NBA. Diallo ka fituar me…

7 viktima në aksidentin tragjik Tetovë-Shkup

7 viktima e mbi 20 të lënduar është bilanci i aksidentit tragjike, i cili para disa çasteve ndodhi në magjistralen…

Përzgjedhja e redaktorit

Rrethimi osman i Maltës i vitit 1565, një pikë kthese për Evropën

Në orët e para të 18 majit 1565, një pushtim,…

Si qarkullon paraja prej EURO 2024?

Kampionati Europian i Futbollit është duke filluar me hedhjen jo…