Uncategorized

Të fundit

ANKETA

  Cilat tema dëshironi të trajtohen në Koha? Masat kundër ndotjes Kualiteti i shërbimeve shëndetësore Dhuna në familje Mbrojta e

Pronari nuk i jep rrogën, ja çfarë i bën i riu

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Angli, mes një të riu dhe pronarit të tij. Ky i fundit

Izetbegoviç do të kërkojë ndryshimin e emrit të Republika Sërpskës

Sarajevë, 23 janar – Partia për Aksion Demokratik (SDA) të ish anëtarit të Presidencës së Bosnjë e hercegovimës, Bakir Izetbegoviq,

Ligjerata në shkolla për ulje e ndotjës së ajrit

Shkup, 22 janar – Qeveria sonte në seancën e 116-të e miratoi Plan-programin për realizimin e Planit për ajër të

“Sopoti”, Zaev i gatshëm për marrëveshje

Kryeministri Zoran Zaev është i gatshëm të arrij marrëveshje me ish të dënuarit në rastin e Sopotit. I pyetur nëse

Arrestohet “kidnapuesi” i aeroplanit rus (VIDEO)

Aeroplani në relacion Surugut-Moskë ka qenë cak i një tentim sulmi të brendshme, pwrcjellw gazeta Koha. Sipas rrëfimit të dëshmitarëve,

Njihuni me shtetin që ka më shumë biçikleta se njerëz

Me 17 milionë banorë dhe 23 milionë biçikleta, Holanda tashmë zyrtarisht ka më shumë nga këta të fundit se sa

PËR CILËN PARTI DO TË VOTONI NË ZGJEDHJET E ARDHSHME?

  PËR CILËN PARTI DO TË VOTONI NË ZGJEDHJET E ARDHSHME? BDI PDSH Aleanca për Shqiptarët BESA (Bilall Kasami) BESA

Tatuazhi i çmendur që ka bërë tifozi i Leeds (FOTO)

Një tifoz i Leeds ka treguar mbështetjen e tij për trajnerin Marcelo Bielsa duke bërë një tatuazh në parakrah. Tifozi i

Përzgjedhja e redaktorit

Rrëfimi mbi Shqipërinë i Walter Lehman, mjeku personal i Mbretit Zog

“The Carmel Pine Cone” ka botuar, të premten e 10

5 orët spektakolare që mbrojtën Izraelin

Tani, SHBA-ja është kthyer sërish për t’i kërkuar Izraelit publikisht