Uncategorized

Të fundit

Rrëfehet De Vrij

Stefan De Vrij u transferua verën e kaluar tek Interi. Pasi shkëlqeu me bardhekaltrit kryeqytetas, holandezi është shndërruar menjëherë në

Ish-gruaja e Xhemailit tërbon meshkujt në rrjetet sociale

Erjona Sulejmani po e shijon jetën në maksimum që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Blerim Xhemaili, me të cilin

Vërshohet nga uji ndërtesa e RTVM-së (VIDEO)

Shkup, 11 janar - Sot në mëngjes në ndërtesën e Radiotelevizionit të Maqedonisë për shkak të rrjedhjes së ujit është

Unitedi ia paguan Mourinhos mbi 16 mln euro kompensim, portugezi i lirë të gjej skuadër të re

Jose Mourinho dhe Manchester Unitedi kanë arritur marrëveshje kompensimi pas shkarkimit të trajnerit portugez. Trajneri portugez u shkarkua para rreth

Knajsell: Shtetësi të dyfishtë për austriakët në rast të Bregzitit të “fortë”

Vjenë, 8 janar – Ministrja e Punëve të Jashtme e Austrisë, Karin Knajsell konsideron se në rast të Bregzitit të

“Shpëton” nga një Carolina, përfundon të një tjetër, Kaka drejt altarit (FOTO)

Është një periudhë lumturie për Ricardo Kaka. Ish-futbollisti brazilian ka lajmëruar të gjithë botën se së shpejti do të kurorëzojë

Kosova, edhe sivjet mund të mos kandidojë për anëtarësim në Interpol

Kosova mund të tërhiqet nga kandidimi për anëtarësim në Interpol këtë vit, raporton KTV. Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se

Kapet në Kroaci kreu i trafikut të drogës i viteve të ’80-ta në Itali

Arrestohet në Kroaci një prej krerëve kriminalë të trafikut të drogës në atë zonë. Ai u arratis në vitin 1999,

Gjatë 2018 në Shkup janë kapuar 1200 qen endacak

Shkup, 2 janar-Shërbimet përkatëse pranë "Higjienës Komunale" në Shkup, gjatë vitit 2018 nëpër rrugët e kryeqytetit kanë arritur të kapin

Speciale nga UEFA: “Bëmë baba të të ngjaj”, edhe shqiptarë mes legjendave

Kasper Shmajkëll e mbylli aventurën e tij në Botëror dhe i ati, Peter, duhet të ndihet krenar që i biri

Përzgjedhja e redaktorit

Rrëfimi mbi Shqipërinë i Walter Lehman, mjeku personal i Mbretit Zog

“The Carmel Pine Cone” ka botuar, të premten e 10

5 orët spektakolare që mbrojtën Izraelin

Tani, SHBA-ja është kthyer sërish për t’i kërkuar Izraelit publikisht