Etiketë: Barcelona

Tottenham synon një super ofertë për De Jong-un e Barcelonës

Tottenham parashikon mundësinë e nënshkrimit të Frenkie De Jong në merkaton e

Xavi vazhdon të ëndërrojë titullin në La Liga: Nuk dorëzohemi lehtë

Barcelona ka marrë të shtunën në mesditë një fitore spektakolare 4-0 ndaj

Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare

Ish-sulmuesi i Barcelonës, Gerard Deulofeu ka thënë se ai mund të tërhiqet

Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave

Në këtë epokë të Fair Play Financiar, të ardhurat janë thelbësore për

Maradona Junior: Ja për kë do të bënte tifo babai im, mes Napolit dhe Barcelonës

Diego Armando Maradona Sinagra (Napoli, 1986) është djali i vetëm italian i

Dy super përballje luhen sot në Ligën e Kampionëve

Sot (e mërkurë) janë në orar për t’u zhvilluar dy super ndeshje

PSG me ofertë zyrtare për De Jong

Frenkie de Jong duket se do të jetë lojtari që do të

Strategjia e Barcelonës për ta transferuar Kvaratskhelian në verë

Sipas gazetarit mjaft të besueshëm gjeorgjian Lasha Kokiashvili, Barcelona thuhet se ka

Klopp ndryshon mendje, e ka zgjedhur klubin e ardhshëm

Jurgen Klopp është një trajner i jashtëzakonshëm, i cili ka arritur suksese

Xavi: Jemi të dobët në finalizim

Barcelona ka marrë një fitore me shumë vuajtje në udhëtim te Celta

Raphinha do të rikthehet në Angli, pesë klube në ndjekje të brazilianit

Raphinha do të rikthehet në Angli vetëm pas dy viteve të kaluara

PSG planifikon ofertën e guximshme për Gavin

Paris Saint-Germain mund të bëjë një lëvizje të bujshme gjatë verës për