Etiketë: #BBVK2

Kjo banore u eliminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

Aventura e Vesës në Big Brother VIP Kosova 2 mbaroi, pasi rezultoi

Adri dhe Ilirjana kurorzojnë dashurinë e tyre në transmetim direkt!

Spektakli i “Big Brother VIP Kosova 2” ka dhuruar publikut një ngjarje

Adri i BBVK2 në fakt quhet ndryshe!

Adri Rrogaqi është njëri nga banorët e Big Brother VIP Kosova 2,

Santiana surprizohet nga e ëma të cilën e dinte si motër

Santiana Maloku bëri një rrëfim prekës së fundmi në Big Brother VIP

Eskalon situata mes Shqipes dhe Bucit!

Një debat i fortë ka ndodhur mes dy banorëve të Big Brother

Interesante, Alba i propozon Azemit!

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky

Historia rrëqethëse e Santianës së BBVK: Si e kuptova që “motra” ishte në të vërtetë nëna ime

Santiana Maloku është një prej banoreve më të zëshme të edicionit të

Azemi bën deklaratën e fortë: Jam dashuruar tek…

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova 2, Azem Gagica, tanimë i ka

Linda Halimi: Muzika është industri e seksit, më shkruajnë artistë të estradës që janë të martuar

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda gjatë darkës së banorëve të

Ashtu siç edhe pritej, ndodh puthja e parë në Big Brother VIP Kosova!

Nuk kanë fund të papriturat në ‘Big Brother Vip Kosova’. Teksa të

I’a huq Edona, e krahason veten me Adem Jasharin

Edona ka vazhduar që të krijojë përplasje mes saj dhe Metit, ku

Këta janë emrat e të nominuarve të mbrëmshëm në BigBrother VIP Kosova 2

Për herë të parë në edicionin e dytë të Big Brother VIP