Etiketë: #BebeRexha

“Meant to be” e Bebe Rexhës hyn në histori

Hiti “Meant to be” i Bebe Rexhës ka arritur të renditet mes

“Bebe” në listën e Rolling Stone të 100 albumeve më të mira

Revista prestigjioze e muzikës “Rolling Stone” ka publikuar listën e saj të

Bebe Rexha shpërblehet me çmim në Billboard Music Awards

Bebe Rexha dhe David Guetta kanë shkëlqyer në Billboard Music Awards 2023

Cila u nominua në ‘Grammy Awards 2024’?

Nominimeve në ‘Grammy Awards 2024’ u janë bashkuar dy këngëtaret shqiptare me