Etiketë: #Brcelona

Dy gjigantë evropianë po luftojnë për shërbimet e Frenkie de Jong

Bayern Munich dhe Manchester United kanë hyrë në garë për Frenkie de…

Araujo afër largimit nga Barcelona? Agjenti i tij në bisedime me klubin e njohur

Është bërë tashmë një javë që prej zhvillimit të ndeshjes mes Barcelonës…

Barcelona shënjestron Superlojtarin e Bundesligës

Barcelona po mendon për mbylljen e sezonit në mënyrën më të mirë…