Etiketë: #ChampionsLeague

Zyrtare: Serie A do të ketë pesë skuadra në Ligën e Kampionëve për sezonin 2024/25

Italia do të ketë pesë skuadra që do të garojnë në edicionin

Tuchel: E pabesueshme që kemi arritur në këtë nivel në Europë

Bayern Munich po zhvillon një sezon me hope, ku zhgënjimin në Bundesliga,

Ancelotti i kënaqur me ‘luftën’ dhe paraqitjen e lojtarëve ndaj Man Cityt

Real Madridi kaloi në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve të këtij sezoni

Sot zhvillohen dy super përballje në Ligën e Kampionëve

 Sot (e mërkurë) janë në orar për t’u zhvilluar dy ndeshje kthyese

Reali është rekordmen, por “Etihadin” e ka makth

Kur Pep Guardiola mbërriti në stolin e Sitit në viti 2016 mbeti

Duelet e mbrëmjes priten të ndezin Championsin, dy skuadra do të kalojnë në gjysmëfinale

Sot në mbrëmje dy skuadra do të kalojnë në gjysmëfinalen e Championsit.

Spektakli Championsit mbaron me dy barazime, Real Madridi dhe Man City ndahen në paqe në “Santiago Bernabeu”

Real Madridi dhe Manchester City kanë luajtur baras me rezultat 3-3 në

Mbaron ndeshja në “Emirates”, gjithçka vendoset në “Allianz Arena” mes Arsenal dhe Bayern

Arsenali dhe Bayern Munich kanë barazuar 3-3 në ndeshjen e parë çerekfinale

Saka: Arsenali mund të fitojë Ligën Premier dhe Ligën e Kampionëve

Ylli anglez, Bukayo Saka ka thënë se Arsenali mund të fitojë si

City dhe Reali luftojnë sot për vendet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Sot (e mërkurë) janë në orar për t’u zhvilluar dy ndeshje kthyese

Serie A mund të përfaqësohet deri me 7 ekipe në Ligën e Kampionëve të ardhshme

Serie A mund të ketë deri 7 skuadra në Ligën e Kampionëve

Mourinho parashikon fituesin e Ligës Premier dhe Ligës së Kampionëve këtë sezon

Jose Mourinho ishte i ftuar në 'podcastin' e Rio Ferdinand. Në të,