Etiketë: Chelsea

Tre gjigantët e Ligës Premier e duan Simone Inzaghin

Liga Premier i ka vënë sytë Simone Inzaghit pasi Manchester United, Chelsea…

Chelsea alarmohet nga shitja e mundshme e Koundes

Klubi anglez, Chelsea thuhet se është i alarmuar nga shitja e mundshme…

Navigimi i Turbujave te Chelsea: Lufta e Pochettino per Rindertim

Chelsea përballet me një periudhë sfiduese, ndërsa trajneri Mauricio Pochettino përpiqet të…

Mesfushori i blerë 121 mln euro, kërkon largimin nga Chelsea

Sipas “FootballTransfers”, mesfushori Enzo Fernandez po shqyrton mundësinë e largimit nga Chelsea…

Chelsea i hapur për huazimin e Armando Brojës, i cakton çmimin

Chelsea tani është i hapur për të lejuar që Armando Broja të…

Watkins në listën e Chelseat për transferim

Chelsea po kërkon të forcojë arsenalin e tyre sulmues në fund të…

Pesë transferimet që Chelsea i synon në verë

Chelsea, pas një sezoni të përzier nën drejtimin e Mauricio Pochettino dhe…

Wolverhampton e do Armando Brojën në janar

Wolverhampton Wanderers po shqyrton një lëvizje për sulmuesin shqiptar, Armando Broja, e…

Pochettino thur elozhe për Brojën

Trajneri i Chelsea, Mauricio Pochettino, tha se ka zhvilluar bisedime me pronarët…

Qendërmbrojtësi 100 milionësh që pritet ta zëvendësojë Thiago Silvan te Chelsea

Mes thashethemeve për largimin e Thiago Silvës në fund të sezonit, Chelsea…

Pronarët më të pasur të klubeve në Ligën Premier

Pronësia e klubeve të Ligës Premier nuk ka qenë kurrë më e…

Sa para ka fituar Oscar që kur u largua nga Chelsea për në Kinë

Oscar ishte një nga lojtarët e parë të profilit të lartë që…