Etiketë: Chelsea

Pochettino i zhgënjyer nga ekipi

Sezoni 2023-2024 nuk është ai që prisnin te Chelsea, që vuan shumë…

Telashe pa fund për Chelsea, ylli i skuadrës do të qëndrojë 3 muaj pushim pas dëmtimit

Vazhdon seria e dëmtimeve te skuadra e Chelsea. Dëmtimi më i fundit…

Broja drejt transferimit në Serie A

Sulmuesi shqiptar Armando Broja, mund të largohet nga Chelsea në drejtim të…

Ziyech: Ja çfarë nuk shkon te Chelsea

Hakim Ziyech është kthyer të flasë për Chelsea-n. Ylli i Marokut, pasi…

Arsenal dhe Chelsea kanë tri alternativa nëse dështon transferimi i Osimhen

Sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen me shumë gjasë do të qëndrojë në…

Fulham në garë për Brojën, por Chelsea janë të vendosur ta mbajnë shqiptarin

E ardhmja e Armando Brojës vazhdon të jetë e paqartë nëse do…

Broja flet për kohën e kufizuar të lojës te Chelsea

Sulmuesi shqiptar, Armando Broja ka folur rreth minutave të paktë që po…

Përfundon dueli Chelsea – City, tetë gola pa fitues

Chelsea dhe Manchester City kanë barazuar 4-4 në derbin që u zhvillua…

Thiago Silva: Fundi i karrierës sime po vjen

Thiago Silva është një nga futbollistët më të rëndësishme të Chelseas së…

Mourinho i harron tifozët e Interit, Chelseat, Realit e Manchesterit

Roma ka marrë një fitore spektakolare në fundjavë ndaj Lecces me rezultat…

Chelsea zgjedh pasuesin e Thiago Silva

Skuadra e Chelsea ka niosur që tani të mendojë për zëvendësuesin e…

Chelsea gati të shpenzoj 70 milionë euro për mbrojtës në janar

Një tjetër vit i rëndë po duket për Chelsean, që do ta…