Etiketë: #conte

Antonio Conte po rikthehet në Serie A

Antonio Conte mund të jetë në prag të kthimit në bankinë pasi

4 kandidatët për stolin e Bayernit, mes tyre edhe Antonio Conte

José Mourinho, Zinedine Zidane, Xabi Alonso dhe… Antonio Conte. Sipas asaj që

Conte objektivi i vetëm për të zëvendësuar Piolin te Milani

I vetmi trajner që Milani po mendon të zëvendësojë Stefano Piolin sezonin

Rrugët e Juventusit dhe Conte mund të kryqëzohen së shpejti

“Corriere dello Sport” është fokusuar sot në të ardhmen e stolit të

Zazzaroni: “Allegri do të largohet nga Juve në fund të sezonit”

“Është një Juventus, që lë gjithçka të hapur. Unë isha mësuar me

Conte ëndërron të kthehet te Juventusi

Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luciano Moggi, beson se trajneri Antonio Conte

Conte drejt solit të Napoli, trajneri tregon të vërtetën për të ardhmen e tij

Situata te skuadra e Napoli është disi kaotike, pasi trajneri Rudi Garcia