Etiketë: #DeJong

De Jong nuk do të luajë këtë sezon me Barcelonën

Real Madridi ka arritur fitore 3-2 ndaj Barcelonës në El Clasicon e…

Tottenham synon një super ofertë për De Jong-un e Barcelonës

Tottenham parashikon mundësinë e nënshkrimit të Frenkie De Jong në merkaton e…

PSG me ofertë zyrtare për De Jong

Frenkie de Jong duket se do të jetë lojtari që do të…

Xavi paralajmëron largimin e dy yjeve nga klubi

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, ndoshta nuk ka shumë impakt në marrëveshjet…

Xavi: Kërkoj sukses më 2024 dhe kjo do të thotë të fitoj tituj

Xavi rikthehet në garë me shpresën se skuadra e tij do të…