Etiketë: #Djokovic

Djokovic eliminohet nga Australian Open, 22-vjeçari italian për herë të parë në finalen e një grand slam

Tenisti italian Jannik Sinner është finalisti i parë i grand slam-it të

Djokovic triumfon në ATP Finals dhe konfirmohet “numri 1”, thyen rekordin e Federer

Tenisti serb Novak Djokovic triumfoi në turneun e ATP Finals zhvilluar në