Etiketë: #drake

Edhe një person ndalohet nga sigurimi para shtëpisë së Draket

Të shtunën, jashtë shtëpisë së këngëtarit të mirënjohur, Drake, është rrëzuar për…

Transmetimet muzikore të Kendrick Lamar rriten me 50%, pasi Drake ka rënë masivisht për shkak këngëve ‘diss’

Këngët ‘diss’ nga Kendrick Lamar dhe Drake ndaj njëri-tjetrit ka ndikuar në…

‘Beef-i’ me Kendrick Lammar, të shtëna me armë zjarri në shtëpinë e Drake

Policia e Torntos ka thënë se një roje sigurie u qëllua gjatë…

Drake mohon se ka bërë operacion plastik

Këngëtari i mirënjohur, Drake, ka mohuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjike estetike…

Ylli botëror Drake me shqiponjën dykrenare në videklipin e ri

Dita e Pavarësisë së Shqipërisë ishte të martën (28 nëntor), por Drake…

Alby zbulon miqësinë me këtë reper amerikan, thotë se e trajton si motër

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby ka treguar për stilin e…