Etiketë: #dualipa

Dua Lipa thotë se e kritikon Izraelin “për të mirën e përgjithshme”

Ylli botëror i muzikës, Dua Lipa, ka thënë se i paramendon kritikat…

Marramendëse, kjo është pasuria e Dua Lipës

Tashmë dihet se Dua Lipa është këngëtare dhe kompozitore me origjinë shqiptare,…

Albumi i ri i Dua Lipës thyen rekorde në Britani

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po korr suksese me albumin e ri “Radical…

Dua Lipa: Rrugëtimi në muzikë s’ka qenë ‘fushë me lule’

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, në një intervistë së fundmi për ‘Apple Music…

Dua Lipa magjeps me paraqitjen e saj, në setin fotografik të një reviste të njohur

Këngëtarja shqiptaro-britanike Dua Lipa dha një intervistë dhe realizoi një set fotografik…

Dua Lipa pushton kopertinën e revistës prestigjoze

Dua Lipa është përzgjedhur si “simbol” i revistës së famshme franceze për…

Këtë libër ua rekomandon Dua Lipa që ta lexoni

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka ndarë me ndjekësit librin…

Dua Lipa heq vetullat për xhirimin e albumit të ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është transformuar tërësisht në prapaskenat…

Dua Lipa do të performojë në Londër

Këngëtarja më famë botërore, me origjinë shqiptare, Dua Lipa, do të performojë…

Dua Lipa bën publik emrin e albumit të tretë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka bërë publik emrin e…

Vokali i Dua Lipës nuk lëkundet

Goulding qëndron në atë ton eterik gjithmonë, duke sjellë rrallë atë notën…

Filmi ku luan Dua Lipa cilësohet si një ndër filmat më të këqij ndonjëherë

Filmi me një buxhet marramendës i regjisorit Matthew Vaughn, Argylle është ‘goditur’…