Etiketë: #Euro2024

Kalendari i plotë i Euro 2024-ës

Evropiani Gjermani 2024 ka marrë udhë këtë pasdite në Hamburg, ku u

EURO 2024: Shqipëria në grup me Spanjën, Italinë dhe Kroacinë

Është hedhur pasditen e kësaj të shtune në Hamburg të Gjermanisë shorti

Sot hidhet shorti për grupet e Euro 2024, Shqipëria mëson fatin e saj

Sot në Hamburg, prej orës 18:00, do të hidhet shorti për grupet

“Euro 2024” – Gjithçka çfarë duhet të dini për shortin e 2 dhjetorit dhe stadiumet ku do të luhen ndeshjet

Shqipëria do të mësojë rivalët në grupet e Kampionatit Evropian “Gjermani 2024”

Euro 2024: Duele të zjarrta në “play-off”, njihuni me 6 takimet gjysmëfinale

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti i dueleve “play-off” për tri

EURO 2024: përcaktohen vazot dhe 20 finalistët

Tashme ka shkuar në plot 20 numri i kombëtareve që kanë arritur

Kosova synon ta përmbyllë me fitore kampanjën për Euro 2024

Përfaqësuesja e Kosovës do të zhvilloj ndeshjen e fundit në kampanjën kualifikuese

Europiani: Deri më tani 17 kombëtare kanë siguruar kualifikimin, mes tyre edhe Shqipëria

Më datat 14 qershor-14 korrik do të zhvillohet në Gjermani kampionati Europian

Bare: E kam ëndërruar këtë arritje

Mesfushori Keidi Bare ishte në krah të trajnerit Sylvinho, në konferencën për

Silvinjo: Duam vendin e parë në Grupin E

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e fundit në këtë edicion kualifikues

Shqipëria përfundon në vazon e dytë

Në shortin e 2 dhjetorit Shqipëria do të jetë në vazon e

Milevski: Takimi ndaj Anglisë, mundësi e mirë për lojtarët e rinj

Shkup, 19 nëntor - Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut nesër me fillim