Etiketë: #FcBarcelona

Barcelona do të shtojë tre mbrojtës në verë për të kompensuar humbjen e dy yjeve

Barcelona do t’i japë lamtumirën yjeve spanjolle, Marcos Alonso dhe Sergi Roberto…

Trajner i ardhshëm potencial i Barçës mund të jetë më i miri i Evropës në moment

Gara për t’u bërë trajneri i ardhshëm i Barcelonës duket se po…