Etiketë: #Giroud

Giroud:“Marrëdhënia me Milan është një histori dashurie”

Në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, sulmuesi francez Olivier Giroud shprehet

Milan në kërkim për zëvendësuesin e Giroud

Olivier Giroud, pavarësisht moshës së tij të avancuar, tashmë ka demonstruar dhe

Giroud rrezikon 4 ndeshje pezullim nga kartoni kuq

Në Milano po bie shi i lagësht. Pioli, i cili tashmë duhet

Giroud “fatal” ndaj PSG, Milani arrin fitore të madhe me përmbysje dhe rindez grupin e vdekjes

Në një atmosfere të pabesueshme ne San Siro, Milani mori një fitore

Giroud dhe Leao të hidhëruar pas zëvendësimit, Pioli tregon pse i largoi nga loja

Milani nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 në udhëtim