Etiketë: #GoldenState

Golden State në një moment magjik

Milwaukee nuk zhgënjen para tifozëve të tij, duke mundur 112-95 kampionët e

Warriors humbin përkundër 60 pikëve nga Curry, Lakers marrin fitore të madhe në New York

Stephen Curry është përkujdesur për një tjetër paraqitje të mrekullueshme në NBA,

Boston, Indiana e Lakers fitore spektakolare, humbasin Denver dhe Golden State

Boston është gjithnjë lider në Konferencën e Lindjes, duke fituar sot 143-110

Golden State rikthehet te fitorja

Milwaukee bëhet forca e tretë në Konferencën e Lindjes pas fitores 142-129

Golden State bie në Cleveland, Dallas rikthehen te fitoret

Golden State Warriors janë ndalur pas një serie prej pesë fitoreve radhazi

Curry: Mund të fitojmë jo një, por disa tituj kampionë

Në moshën 35-vjeçare dhe me 4 tituj kampionë në NBA të fituara