Etiketë: #Grabitësit

Grabitësit kthejnë duart nga “ari i lëngshëm”, vjedhje masive në Mesdhe teksa çmimet e vajit të ullirit trefishohen (FOTO)

Miti se hajdutët synojnë të vjedhin vetëm bizhuteri të shtrenjta, flori dhe