Etiketë: #Guardiola

Guardiola pranë lamtumirës: Do të qëndroj edhe sezonin e ardhshëm, më pas do të flasim

Trajneri spanjoll Pep Guardiola thotë se sezoni i ardhshëm mund të jetë…

Kyle Walker tregon se cili lojtar e dërgojnë te Guardiola për t’ia kërkuar atë

Në fillim të këtij sezoni Kyle Walker zbuloi se yjet e Manchester…

Guardiola e do me çdo kusht transferimin e top yllit gjerman

Pep Guardiola raportohet se ka vendosur për objektivin kryesor të afatit kalimtar…

Koeman tregon tre personat e vetëm që kanë ADN-në e Barcelonës

Në fillim të kësaj jave, dukej se kishte disa tensione mes Xavi…

Ja tri lëvizjet e Ancelottit që befasuan Guardiolën

Një ndeshje për t’iu dorëzuar historisë së Champions-it, një sfidë mes gjigantëve…

Guardiola zbulon se në çfarë aspekti e frikëson Real Madridi më së shumti

Real Madridi dhe Manchester City do të përballen të martën me fillim…

Guardiola kërkon që lojtarët ta mbështesin “pa kushte”

Pep Guardiola kërkoi që lojtarët e tij të Manchester Cityt ta mbështesin…

Guardiola i fiksuar pas nënshkrimit të yllit të Ligës Premier

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është i “fiksuar” pas një ylli…

Laporte thumbon rëndë Guardiolën

Mbrojtësi spanjoll Aymeric Laporte është larguar nga Manchester City verën e kaluar…

Guardiola i kërkon Cityt të nënshkruajë me ish-lojtarin e Barcelonës

City është duke vlerësuar opsionet për të forcuar skuadrën për verën e…

Telashe për Guardiola, humbet për 3-4 javë Edersonin

Manchester City do të detyrohet të heqë dorë nga portieri brazilian Ederson…

Guardiola tregon lojtarin e Man United të cilin do të donte ta kishte në ekip

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka sugjeruar se mesfushori i Manchester…